Kedi Mantarı Acil Yardım

Simbalyna

Arkadaşlar kedimin kulağında mantar vardı o geçti sonra karnında çıktı kızarmış orası nasıl geçicek travazol krem iyi gelir mi ?

4 CEVAP

dilanbulent

Travazol krem kedilerde de kullanılabiliyor diye biliyorum evet ama siz kulağındakinin geçtiğini, sonra da karnında çıktığını söylüyorsunuz. Daha ciddi bir durum olabilir, belki bir şeye alerjisi olduğu için böyle bir tepki veriyordur. Veteriner hekime gitmeniz çok daha iyi olur, eğer yayılırsa hem siz hem kediniz çok üzülürsünüz.

Patilicns

Yakalık takmanızı öneririm bizimde başlarda sadece karın bölgesindeydi yalana yalana heryerimize dağıttık. batikon ve travazol uygulayabilirsiniz bağışıklık düştüğü için büyük ihtimalle tekrar etmiş olabilir

PofudukLeo

Merhaba , bizimde yayılmıştı ve tekrarlıyordu. Ecosin tableti ile yıkama yapıldı iki kez ancak bu şekilde sonuç alabilmistik. Ve ecosin ile sürekli evi ve kedimin kullandığı herşeyi tezenfekte ettik. Çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede atlatırsınız.

veterinere götürüp ilaç yazdırın