Kedim Kustu

Hurmisimm

Kedim mamasını yedikten 2 dk sonra kustu . Kullandığımız mamayı 20 gündür yiyordu ve sorun olmuyordu. Bugün yediği mamayı bir avuç katı ve tüm şekilde geri çıkardı.. veterinere götürmem gerekir mi ? Önceden de olmuştu fakat yeni geçmiştik mamaya ve daha fazla kusmustu sonra veteriner mamadandır dedi mamasını değiştirdik sorun kalktı . Ama korkuyorum var mı bu durumu yaşayan sebebi ne olabilir? 20 gündür kullandığı mama kusma yapar mi ki anlayamadım

3 CEVAP

Hurmisimm

Halinde hareketinde sorun yok bu arada koşup oynuyor

Emirrckr

Tek bir kusma ise ve mamalar bütün çıktıysa genelde ilk akla gelen hızlı yeme kaynaklı olduğudur.
Mesela mamayı aceleyle yiyip koşturmaya devam ettiyse kusma yaşanması çok muhtemel.
Yine de gün içinde gözlemleyin bakalım.

hazaltrmn

eger kusma devam ederse kesinlikle zehirlenme suphesiyle doktora gidin ve evde bitki varsa kediler icin zehirli mi diye tek tek kontrol edin. zehirlendigini cok gec anladigim icin kedim az kalsin oluyordu