Acil Yardım

tugrulY

Arkadaşlar, tozutmayan kedi kumu ihtiyacım var. Parası hiç ama hiç önemli değil ever clean’in 2 farklı çeşidini de denedim o da aynı şekilde tozutuyor. Bilen duyan gören varsa burayı acil yeşillendirirse sevinirim.

5 CEVAP

Aleynaa111

Tonton mısır koçanı granülü öneririm bi deneyin derim toz yok topaklama süper kokuda yok ben çam peletide kullandım ama çok kötü bir deneyimdi hemen mısır granülne geri döndüm çok memnunum tozsuz olması her şeyden önemli

proline bentonit ince topaklı parfümsüz olan çünlü parfümlüler kedilerin ciğerine zarar veriyor

Emirrckr

Sandy aktif karbonlu olan epey tozsuzdu ama topaklanma performansı uzun vade de beni çok tatmin etmedi.

Patilicns

Çam paleti tek geçerim hepsi betonit kum olduğu için tozuyor az dediğimiz bile hassas kedilerde göz akıntısı yapıyor

mei

Biocat's eco light extra aktif karbonlu peleti çok seviliyor. Ben hiç kullanmadım fiyatından dolayı ama bi ara kullanmak istiyorum.