Kabızlık Ve Kusma İçin Mama Önerisi

PofudukLeo

Arkadaşlar merhaba , kedimin süregelen bir kabızlık problemi ve ayda birkaç kez tekrar eden kusma problemi var. Kontrolleri yapıldı şükür ki bir sağlık problemi yok. Ancak yaş mama , zeytinyağı , probiyotik ne kullansak kabızlık problemine çok faydası olmadı maalesef. Sindirim ve kusma ile ilgili mama önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Ayben12

Proplan delicate optidigest. Bizde de kusma ve ishal sorunu var. Hekim de tavsiye etti. Kullanıyorum memnunum. Deneyebilirsiniz

MonikaveTori

Benim kedimde de kusma problemi vardı. Proplan kullanıyoruz kusma problemi geçti. Hassas ve sindirim için olan mamalar var onlara bi göz atın. Umarım en kısa sürede iyileşir