Travazol Ve Batikon Acil

Simbalyna

Merhaba kedim mantarı vardı aşı yaptık geçmedi Travazol ve batikon kullananlar yorum yapabilir mi nasıl kullandıklarını ?

4 CEVAP

Patilicns

Merhaba çok gemiş olsun bizde şuan mantarız aşıdan önce uyguluyorduk hala şuan batikon lekeleri var cristalin spreyle önce mantarlı bölgeyi siliyoruz sonra pamuğa batikon yine mantarlı olan bölgeye sürüyoruz sonra kurumasını bekliyoruz sonra travozolu sürüyoruz tabi bu süreçte lütfen yakalık takın ben başta takmadım ilerledi

Patilicns

Birde veteriner hekiminizden önereceği bağışıklık güçlendirici ihmal etmeyin çok çok önemli

78kedi78

Çok geçmiş olsun bir kaç ay önce benim kedimdede mantar vardı biz batikon kullanmadık sadece travazol kullandık önce sirke ile mantar olan bölgeyi temizledik sonra travazol ile mantar olan bölgeye sürdük 1 hafta kullandık böyle devam etti sora mantar sorunu geçti gerçekden bu mantar hastalığı çok inatcı bi parazit ve gerçekden bu süreçte çok sabırlı olmamız gerekir

Simbalyna

Bağışıklık güçlendirici vitamini kullanıyorum öncesinde sirke değilde kekik suyu ile tarıyorum her yerini en son o sorunlu bölgeye sıkıyorum kurumadını bekleyip batikon ve Travazol kullanıyoruz ve yakalısı sürekli var hiç çıkarmıyorum sizce 1 haftaya düzelmiş olur mu