1 Yasında Pomeranian Oğlum Var Eş Aramaktayım Ankarada Olanlar Özelden Konusabilirz

ENESIDA

1 Yasında pomeranian Oğlum var Eş Aramaktayım Ankarada Olanlar Özelden Konusabilirz

3 CEVAP

bsecnl

tam 12 aylık mı

Infernus

@bsecnl Ya lütfen biri sizi durdursun artık. Ne kadar cevaplanmamış soru varsa sıradan cevaplıyorsunuz saçma sapan şeyler yazarak. Önemli sorular ya geriye düşüyor ya da arada kaynıyor. Köpeğim 1 yaşında cevap 12 aylık mı? Bu ne Allah aşkına ya?

eltarcin

@bsecnl Bir önceki soruya da saçma sapan şeyler yazmışsınız. Milleti küçük düşürmeye çok mu meraklısınız? Veya sırf cevaplayıp puan kazanmak için mi yapıyorsunuz bilemiyorum, ama yeter artık. Ne hakla soru açan kişilere küçük düşürücü yanıtlar veriyorsunuz? Söylediklerim sadece bu soru için değil, her soru için geçerli. Verdiğiniz cevaplar bana göre daha çok sizi küçük düşürüyor.