Dondurma ??

Kedime çok azıcık vanilyalı dondurma verdim zararı olur mu ? ucundan çok çok az

4 CEVAP

bblackk

O kadarcıktan bir şey olmaz ama kedilere tatlı vermek doğru değil. Bir daha tekrarlamamanız kedinizin yararına olacaktır

bblackk

Zehir değil sonuçta tadına bakmış afiyet olsun diyelim artık. Rica ederim

Evet vermeyeceğim bir daha tabağın içine patilerini sokunca mecburen azcık tattırdım 2 sefer ucundan hevesini aldı istemedi istese de vermezdim zaten teşekkür ederim :)

Teşekkür ederizzz