Kedim İçin İç Ve Dış Parazit İlacı Ne Önerirsiniz?

Busraaadgn

Kedim 7 aylık ve veteriner sadece iç parazit yapmış.Ama artık kendim yapmak istiyorum çünkü veterinerler çok masraflı bir hâle gelemye başladı benim için .
Kullandığınız bir markayı önerebilir seniz çok sevinirim

4 CEVAP

vet plus olabilir

Ayben12

Klinik dışında sakın almayın. Alerjilere sebebiyet verebiliyor ve ölüme kadar gidiyor. Bu tür ilaçlar yalnızca klinikten alınmalı

Emirrckr

Yukarıdaki arkadaşımızın da dediği gibi bu tip ilaçların bir veteriner kliniğinden temin edilmesi gerekir kesinlikle.
Advantage,Stronghold gibi markaları önerebilirim.

Linasuna

Veterinerden markasını öğren eczanedende alınıyor bildiğim kadarı ile internetten sakın alma ama sahte çıkma olasılığı yüksek