Kedime Mama Önerisi Ucuz Ve Kaliteli

lütfen acil mama önerisi

11 CEVAP

Ayben12

Felix, whiskas, friskies bu tür market manalarını kesinlikle kullanmayın. Fazla tahıllı ve genel olarak tuz oranı yüksek. İçerik kısmına bakarsanız ilk tahıl yazar. Hiçbir besleyiciligi yok. Ucuzdan kastınız ne tam olarak bütçe aralığınız nedir. Çünkü kelimenin tam anlamıyla ucuz ve kaliteli bulmak pek mümkün görünmüyor. Bütçenizi belirtirseniz öneri sunulabilir:)

Felix , whiskas kullanıyorum ben, royal canin ile karıştırarak

fatmavci8

Market mamasına çok bulaşmadan reflex , cat chow gibi mamaları inceleyebilirsiniz

gece18

Ucuz kaliteli bir mama kalmadı artık. Bozita önerebilirim.

moonssalute

Trendline öneririm biz de veteriner tavsiyesiyle almıştık

Catsusam

Mystic nasıl arkadaşlar?

grsaras

Felicia, prochoice

Alice ve Brit çare önere bilirim

salihaondag8

Felicia bonacibo prochoice mystic trendline bu markaları deneyebilirsiniz kısır yetişkin erkek kedim kullanıyoruz ve çok memnun kaldık severek yedi herhangi sağlık sorunu yaşamadık bütçeniz yoksa deneyebilirsiniz uygun fiyatlı kaliteli icerigi iyi egerki bütçeniz varsa mutlaka daha iyi markalar kullanın derim

salihaondag8

Reflex catchow cool Cat enjoy econature mercy sokak canlarına kullanıyorum severek yiyorlar herhnagi sağlık sorunu yaşamadım içerikleri iyi sayilir uygun fiyatlı egerki bütçeniz yoksa en son şans verebilirsiniz ama bir önceki dediğim mamalar ev kedinize daha iyi olur bütçe yönünden kötüyse alamıyorsanız ama market mamaları asla yedirmeyin değilse sonra sağlık sorunları oluyor ve daha fazlasını veteriner masrafı olarak dönüyor

Coconutbey

felıcıa olabılır dusuk fıyat ıstıyorsanız