Sistit Nasıl Geçer? Tekrarlar Mı?? Baytril Tablet

Birkedi8

Merhaba arkadaşlar kedime yaklaşık birkaç hafta önce sistit tedavisi konuldu bazı değerleri biyokimya testinde yüksek çıktığı için hills kd mama yedi şükür ki değerleri tekrar normalde döndü virbac üriner mamaya geçiş yapacak.Pyeloseptyl antibiyotik kullandı işe yaramamış sonra veteriner Baytril diye bir antibiyotik verdi 6 gün kullandı ancak Sormak istediği soru sistit neden olur? Nasıl geçer? Tekrarlar mı?? Bu konuda bilgisi olanlar lütfen yardım

5 CEVAP

Birkedi8

Peki sizce diyet mama hep kullanmalı mı

fatmavci8

Ara ara dönüşümlü kullandıracaktır muhtemelen hekiminiz, hastalığın şiddetine hayvanın durumuna bağlı olarak

Birkedi8

Çok teşekkür ederim 🙏🏻

fatmavci8

İdrar taşı, tıkanıklık, beslenme, stres, kanamalar vs bir çok şeye bağlı olabilir. Tedaviyi hekim belirler ve hastalığa karşı bi yatkınlığı olur o yüzden diyet mamayla desteklenir

fatmavci8

İdrar taşı, tıkanıklık, beslenme, stres, kanamalar vs bir çok şeye bağlı olabilir. Tedaviyi hekim belirler ve hastalığa karşı bi yatkınlığı olur o yüzden diyet mamayla desteklenir