Yavru Kedi

aoeo10

3 haftalık yavru kedilerim annelerinin kabındaki yumurtayı yemişler bu onlara zarar verir mi

3 CEVAP

kedilimadam

Hayır herhangi bir zararı olmaz. Haftada bir iki kez yemeleri onlar için iyi bile olur.

kedilimadam

Demek ki dişleri acımıyor. Bazı bebek kediler erkenden yemeye başlayabiliyor. Benim bebeklerim de çok erken kuru mama yemeye başladılar. Dişleri acıyor olsa zaten yemez, ağızlarından çıkarırlar parçalayamadan. Yumurta yemelerinin de zararı yok aşırıya kaçmadıkça.

aoeo10

3 haftalıklar daha? annelerine kuru mama koyunca onu bile yiyorlar