1 Gecelik Yardim İçin Baktigim Kedi Tekrar Ailesine Alinir Mi, Adapte Olabilir Mi?

rewily

sahiplenmek istemedim sadece 1 geceligine yardim edip misafir etmek istedim. Babamin bolca "kokusu gitti annesi almaz, eve alistiölür" laflarindan sonra kendimi çaresiz hissettim. kötü bir sey mi yaptim, bu saatten sonra kabul edilmez mi?

1 CEVAP

aslihan_e

Bu zaten anne kesme yaşına gelmiş ki, annesi alacağı varsa alır, artık istememeye karar verirse istemez. Yalnız eve alışsa da alışmasa da sokakta ölüyor onlar zaten. Taş patlasa 1,5 yaşına kadar zor yaşıyorlar şansları varsa. Evet bazı kediler birileri düzenli beslerse, hastalandıklarında veterinere götürürse daha uzun yaşayabiliyorlar ama o da zar zor. Köpekler zaten öldürüyor hastalanmasalar da. Instagram'dan ilinizle ilgili sahiplendirme sayfalarına fotoğrafını atıp paylaşmalarını rica etseniz iyi olur. Onu dışarı bıraktığınız an üzüntüye düşecek, psikolojik yönü de var.