Kisirlastirma Sonrasi İseme

Penthe

Oglusum kizginliktaydi eve isemeye baslamisti dun operasyon oldu birkac defa tuvaletine koydum ama yapmadi bugun eski yaptigi yere yine yapmis. Bu arada koku cikmiyor alttan alta ben bile duyuyorum sirke karbonat carpex deterjan kullanmama ragmen cikmiyorrr koltugu mu atayimmmm
Isemeyi aliskanliga cevirirse nasil onune geciceeemm bi caree:((

5 CEVAP

O kokuyu alıyor malesef kokuyu ortadan bir şekilde kaldırmanın lazım

Penthe

Her seyi denedim baska yontem var miii😭

KimJeongguk

Kedinizin idrar yolu hastalığı olabilir, böbreklerinden rahatsız olabilir. Detaylı bir muayene yaptırmanız gerekiyor.

Penthe

Her yerinden rontgen cekildi kan tahlili yapildi. Bagisikligi dusuk cikti sadece biraz onun haricinde bir sorun yok dedi ama? Detaylidaan kastiniz nedir? Ne yaptirabilirim baska ?

tengrist

öncelikle çok geçmiş olsun, sevindim kısırlaştırmanıza :) altında yatan bir problem olmadıkça kediler kumları dışına tuvaletlerini yapmayı alışkanlık haline getirmez korkmayın bu konuda bizden çok daha titiz hayvanlardır. doğada bir çok canlının hedefi olduğu için arkalarında koku ve iz bırakmayı sevmezler içgüdüsel olarak üzerini örtüp saklama ihtiyacı duyarlar.
kısırlaştırma sonrası hormonların düzene girmesi bir kaç gün sürüyor. kanda bulunan hormon seviyesinin tamamen azalması 1 ayı bulabilir. bu süreçte kızgınlık belirtileri göstermesi normaldir