Veterinerin Güvenilir Olup Olmadığını Nasıl Anlarım

stellabennett

veterinerlere orijinal ürünler geliyor diye biliyorum ama yine de bir şekilde sahte ürün getirten veterinerler var mıdır diye şüpheleniyorum veterinerden aldığım ürünün orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim

3 CEVAP

Biraz veterinere soru sor mesela ne zaman malt veya multivitamin vereyim gibi
Evde tek başına durduğunda hangi oyuncağı alabilirim cevap olarak 1.(6 aydan sonra) 2.(kedi tüneli) şey de sorabilirsin protein mi ağırlıklı olsun mama yoksa karbonhidrat ağırlıklı mı cevap(protein

Kapalı ürün al

Eğer veteriner hep açık ürün verip bilgili değilse çakmadır