Traş Makinesi

Nrynrynry

Kedimi traş etmek istiyorum, önerebileceğiniz traş makinesi varmıdır? Ben aldım 4-5 defa geçince anca kısaltıyor kedim uysal olmasına rağmen sıkılıyor.

9 CEVAP

KimJeongguk

Deri hastalığı yoksa kedinizi tıraş ettirmemelisiniz. O tüylü bir hayvan ve siz onu sahiplendiyseniz tüylerine katlanacaksınız bu kadar.

Cennet29

Neden traş ediyosunuz sağlık sorunu olmadığı sürece kediler traş edilmez

aslihan_e

Kronik rahatsızlıkları varsa beter hale gelebilir, bağışıklığı düşecek traş edince, onun yerine sık sık tararsınız olur. Hayvana o işkenceyi yaşamayın lütfen, rahatsızlığın üstüne psikolojisi bozulacak.

Nrynrynry

kronik rahatsızlıkları var, kullandığımız ilaçlarda ekstra tüy dökmesine sebep oluyo. onun sağlığı için böyle bir sey düşünüyorum malt vermeme rağmen kusuyor.yorumlarda üslup çok kaba katlanacaksınız be demek konuşanına dikkat edin burası paylaşalım platformu ego tatmin yeri değil

Cennet29

Mecbur kesmeniz gerekiyosa kısaltın en azından. Traş etmeyin

Nrynrynry

Açıklama yapmam gerekiyor sanırım, traş derken sıfıra sıfır değil tabiki. Benim kedilerim aile bireyi gibidir. Yedikleri mamanın içeriğine varana kadar araştıran kılı kırk yaran biriyim. Veteriner dese bile bir konuyu araştıyorum gün sonunda körü körüne iş yapmıyorum. ki ben engelli ve kronik rahatsızlığı olan, insanların tercih etmediği kedilere bakıyorum. Traş konusuna gelince en basitinden traş etmek strese sokar bunu çok iyi bilen biriyim. Demek ki benim traş etmem yada kısaltam mı diyorsunuz onu yapmam şart. Ben cihaz kullanan var mı tavsiye alabilir miyim diye başlık açtım ama neticesinde kendimi anlatmak durumunda kaldım.

Coconutbey

acıl bır durum olmadıgı surece tras ettırmeyın cunku cok stres ooluyorlar ve hastalanıyorlar :(

Cennet29

Pek traşa ihtiyac olmadığı için bilmiyoruz herkes kendi tecrübesini bilgisini paylaşıyo. Bazen burda başlık açan oluyo kedimi traş edicem diye e diyoruz sağlık sorunumu var hayır diyo tüy döküyo e git kendi kafanı traş et ozaman saçın dökülüyo diyo. Bu kafada olan bir sürü insan var bişeyin doğrusunu öğretiyorsun hala yanlışı yapmakta ısrar ediyo. Sizinde ne yaptığınızı bilemeyiz sormak cok normal

Cennet29

Pek traşa ihtiyac olmadığı için bilmiyoruz herkes kendi tecrübesini bilgisini paylaşıyo. Bazen burda başlık açan oluyo kedimi traş edicem diye e diyoruz sağlık sorunumu var hayır diyo tüy döküyo e git kendi kafanı traş et ozaman saçın dökülüyo diye. Bu kafada olan bir sürü insan var bişeyin doğrusunu öğretiyosun hala yanlışı yapmakta ısrar ediyo. Sizinde ne yaptığınızı bilemeyiz sormak cok normal herkes kendince yardımcı olmaya çalışıyo. Bazı hayvan sahiplerinin hayvanlarını bile burdaki yabancı insanlar daha cok düşünüyo. Sözüm size değil tabi. Umarım sizde istediğiniz cevabı bulursunuz