Kedilerde İç Parazitler

sonyak

Kedime dün iç parazit aşısı yaptırdım. Minicik susam gibi ucunda iğne olan şeyler gördüm. 2 gündür kontrol ediyorum ilk yaptığında da 2. yaptığında da o küçük parazitleri görmedim. Evde de yattığı yerleri didik didik ettim ama bir anda kayboldular. Bugün kakasında kan vardı. Bu ne anlama geliyor? Parazit aşısı işe yaramadı mı acaba? Bilgisi olan varsa yazabilir mi?

1 CEVAP

aslihan_e

Nasıl kayboldular? Ortada dökülenler mi duruyordu? Onlar canlı düşmüşse top haline gelir, toparlanır iyice. Ucunda iğne olan derken, kancalı kurt muydu ki. Hap olarak yutturun, daha kesin olur. Caniverm gibi geniş semptomlu bir hap alın. Parazit döktüğü için bağırsaklarında yara açılmış olabilir, biz bilemeyiz buradan ne olduğunu. 21 gün sonra mutlaka tekrar ilaç verin.