Kedi Kumu Önerisi?

Sueda1234

Merhaba kedilerinize kum olarak ne kullanıyorsunux tozlu kumlar çok zararlıymış

11 CEVAP

ozanesk

Piyasadaki cogu kumlar birbirine benziyor. Topaklanması iyi olsa Sandy kusursuz bir kum olabilirdi ama diğer kumlara göre tozsuz denecek kadar az tozuma yapıyor. 10 kg olduğu için de diğerlerine göre daha uzun gidiyor.

Emirrckr

Evet Sandy topaklanma konusunda bir tık başarısız,
İlk günler mükemmel bir performans verirken birkaç gün sonra aniden çişler çamurlaşmaya başlıyor birde bizim evde iki yetişkin kedi var,onun da etkisi olabilir tabii :)
Ama yine de denedim kullandım toz konusunda en çok Sandy'den memnun kaldım.
Reflex aktif karbonlu da denemiştim daha önce,onda az da olsa tozutma vardı.
Bu yüzden tekrar Sandy'e geçtik.
Hakikatten mükemmel ve kusursuz denilebilecek bir kum markası yok..

Balimlilac

Reflex kırmızı kutu kullanıyordum ama kum kabını her temizlediğimde tabaka şeklinde tozlar görüyordum ve kızımın gözleri akmaya başlamıştı. O gördüğüm tozların onun ciğerlerine de gittiğini düşününce bastet aldım. hiç toz yok o sebeple bastet kullanıyorum.

Coconutbey

bastet kullanıyorduk ama artık kum sahtelesmıs bozulmus herkes sıkayetcı sandy kuma gectıık bızde ama henuz denemedım :)

Emirrckr

Biz Sandy aktif karbonlu kullanıyoruz,tozutma yok denecek kadar az.

MiskoBalim

Bastet kum kullanıyorum. Tozutma yapmıyor ve topaklanması çok iyi. Sandy de kullandım. Ancak topaklanma olayı beni tatmin etmedi. Bastet deneyebilirsiniz

didemuysl

Biz refleks aktif karbonlu kullanıyoruz çok memnunuz tavsiye ederim

Yasij

biokats kutulu olan bentonit kumları ile yine biokats pelet kum

aytunccc123

Bende yeni sahiplenecegim kedim için reflex aktif karbonlu aldım bu sitede birçok öneren görmüştüm bakalım deneyecegim

aytunccc123

Hadi ya bende reflex aldim ama neyse artık bu iki kutuyu bi deneyeyim de olmazsa bastet a bakarım bende sandy aşağıda kullanıyordum evet çişler belli bi zamandan sonra iyi topaklanmiyor ve ufak ufak parçalanıp kuma dokuluyorlar aşağıda çok sorun olmuyor da ev ortamında topaklanmasininda iyi olması lazım benim için o yüzden sandy i elemiştim

CakilYavrukus

Proline extra 3 yıldır kullanıyorum 0 toz 0 sorun tavsiye ederim.