Erkek Kedim Var Yanına Dişi Kedi Alırsam Sıkıntı Olurmu

DAMI

bu hafta sokağa atılmasın diye aslında 1 dişi 1 erkek kedi sahiplenicem evde 1 yaşında erkek kedim var ve kızgınlığa girdi koku bırakmadı daha önce hiç başka kediyle biraraya gelmedi nasıl sıkıntılar yaşarım yada uyum sağlamaları için ne yapabilirim kavga ederlermi ederlerse ne yapmalıyım dişi kedi ile aynı evde olursa yinede koku bırakırmı 3 kedi bir arada yaşadığında başıma gelecek maceralar ne yaşayan varsa bilgi verebilirmi

2 CEVAP

Nevin24123123

Merhaba evet sıkıntı olur ilk başta Hatta kedinin fotoğrafı da büyük gözüküyor büyük ise asla çalışamazlar Ama eğer küçük bir yavru kedi alırsanız yavaş yavaş bir odada Sonra onun kokusunu alıştırın o alışveriş isterseniz bizim Smokin cinsinde 2 aylık bir minnoşum az var alınmazsa bir hafta içinde sokağa bırakacağız alabilirsiniz 0535 417 23 16 Bana bu numaradan ulaşınız

DAMI

Nisan 15 de 1 yas oldu gelecek olan kedilerde 1.5 yasinda var... ben dumani hayvan ticareti yapan birinden ucret karsiligi almisdim aslinda hayvanlarla aram cok iyi degildir antipatik degilim ama sempati de duymazdim duman hirpalanmis gorunce kayitsiz kalamadim aldim ama yavruluk donemi cok zordu hastaydi tedavi gordu cok sukur cok saglikli simdi calistigim icin yavrunun istedigi ilgiyi gostermek cok zor oluyor...yetiskin kediye sanki yavru kediden daha zor yuva bulmak alicagim kediler sokak bilmiyo eger terkedilirse yasayamazki sokak tanimamis hayvanlar...yinede ilgi alakaniz icin tskler