( Hayvansever Dostlarıma Sesleniyorum )

kocamusa07

Çevrenizde pitbull besleyen elbet vardır. Profile girip duvarımı inceleyebilirsiniz. Yeniden sahiplenmek istiyorum. Tüm eğitime sahibim. Asla vahşi eğitmemek şartı ile ki buna karşıyım. Köpeğim öldü ve üzülüyorum bu duruma evet geleni yerini doldurmaz ama yeniden sahiplenmek istiyorum. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

3 CEVAP

kocamusa07

Hayır vermedim nerede gördünüz ?

guineapigela

BU YAVRU KÖPEĞİN İLANINI VERMİŞSİNİZ GALİBA İNTERNETE GÖRDÜM DE

guineapigela

o zaman galiba sizin fotoğrafınızı çalmış olabilirler linki bu: http://ilanduvari.org/D270735,satilik-pit-bull-essiz-kalitede-silver-fawn-sampanya-ve-blue-nose-yavrular