20 Gündür Yavru Köpek Besliyorum.elimde Bazen Yanma Oluyor Ve Bazı Yerleri Kızardı

eylem97

Daha sonra geçiyor ama bunun köpeğin dışkısını temizlerken olduğunu düşünüyorum temas etmemeye çalışıyorum elimi hemen yıkıyorum.Daha önce başına böyle bişey gelen var mı ?

3 CEVAP

GELMEDİ AMA KÖPEK PİRELİ OLABİRMİ

eylem97

doktora gittim elimi çok yıkamaktan olmuş teşekkürler

cakiloznur

bir arkadaşımın başına gelmişti. aşırı titizdi. hijyen sağlamak için sık sık ellerini yıkardı, cildi kurumuş, kaşıntı yapıyordu. Doktor bu kadar sık yıkamamasını, kendini mikroba alıştırması gerektiğini, cildinin normal dengesine dönmesi için bunun şart olduğunu söylemişti.