Köpeklerde Pannus Hastalığı?

Alman kurdu köpeğimin gözünde pannus hastalığı olduğu belirlendi.İlaçlarla bunu hafifletebiliyoruz ama tam olarak geçmiyor ilacı kesince de kötüleşiyor. Ama ilacı da devamlı kullanamıyoruz tedaviye ara vermek gerekiyor kortizon içerdiği için. Bilgisi ve tecrübesi olanlar lütfen paylaşsın.

2 CEVAP

bsecnl

üniversite hastanesine götürebilirsiniz

Teşekkürler öneriniz için. Zaten götürmüştük ama malesef ordaki tedaviden hiç sonuç alamadık dışardan başka bir veterinerle daha iyi sonuç aldık ama daha başka çareler arıyoruz işte