Isırma

Btanis

Köpeğimizin dişleri kaşındığından dolayı sık sık ısırıyor. Aslında her yeri her şeyi ısırma sorunu var fakat bizi en çok rahatsız eden ellerimizi kollarımızı vücudumuzu ısırması oyunla karışık ısırması diğer büyük sorunlardan biri. Bundan onu nasıl vazgeçirebiliriz?

1 CEVAP

kedici

dişlerinin kaşıması için oyuncak almalısınız ama diş kaşıyıcı oyuncaklar olmalı. Elinize yaklaştığında sert ses tonuyla hayır deyin ve ağzına oyuncağını verin, her seferinde böyle yaparsanız 1 haftada alışır :)