Köpeğim İdrarını Kesik Kesik Yapıyor

Lunaspera

Merhaba 9 aylık erkek chihuahua cinsi köpeğim birkaç gündür idrarını kesik kesik yapıyor ve bazen de çok keskin bir koku oluyor normal mi yoksa bir problem teşkil ediyor mu?

1 CEVAP

aslihan_e

Tabi ki özellikle erkek köpek olduğu için kesik kesik idrar yapması riskli. İdrar yolu enfeksiyonu, taş olabilir. O yüzden keskin kokuyor olabilir. Kesik kesik idrar olmasa kızgınlığa girdiği için keskin kokulu idrar yapıyor olabilir diyebilirdik. Yine de gerçekten sadece kızgınlık belirtisi mi yoksa idrar yolu problemi olup olmadığını öğrenmek için veterinere götürmeniz doğru olur.