N&D Ocean Kitten Kuru Mama Sahte Mi?

LilaMiaLuna

Merhaba arkadaşlar

Kedime trend-yol dan Zoo diye bir satıcıdan nd Ocean kitten kuru mama sipariş ettim. Mama paketinde çok fazla bir değişiklik göremedim ama mama taneleri eski mama tanelerini göre çok daha büyük , asla parlak değil ve kedim bu mamayı çok az yiyor.

Şimdi paketi açtığım için iade de edemem ne yapmam gerekiyor?

1 CEVAP

Emirrckr

Biz bu mamayı yaklaşık 1 yıl kullandık ve evet küçük taneliydi.
1-2 aydır kısır mamaya geçtiğimiz için almıyoruz ama dilerseniz Farmina'ya ulaşın bilmiyorum mama tanesi boyutunda değişime gittiler mi pek zannetmem ama.
Sonuçta yani Kitten mama,tam ideal boyuttaydı yavru kediler için.