Kedim Kustu

shorlock

arkadaşlar 5 aylık siyam kedim bugün 3 kera ard arda kustu çok endişeleniyorum lütfen yardım edin ilaç vesayri tavsiye

2 CEVAP

Elifoo

Lutfen veterinere danismadan onerilen ilaclari kullanmayin, kusmasinin sebebini anlamaniz lazim ilk olarak. Yabanci bir sey yemis olabilir mi? Tuy yumagi kusmus olabilir mi? Ya da mamasini cok hizli yemis olabilir mi? Hepsinden farkli olarak bir hastaliga yakalanmisolabilir mi? Kusmasinin rengi tipi nasildi incelediniz mi? Ayrica bugun bir iki saat midesinin dinlenmesi icin mamasini kaldirin. Bir saat sonunda suyunu koyabilirsiniz. Bir saatten sonra da az miktarda mama koyabilirsiniz. Eger kusma devam ederse mutlaka veterinere danisin. Bir kere kusma normaldir fakat surekli devam ediyorsa bir sikinti var demektir

shorlock

teşekür ederim