Kedim Neden Ağlıyor?

miniko_33

Arkadaşlar bahçede baktığım kedim iki ay önce doğum yaptı annesiyle onlara bakmaya başladık. Bi süre sonra zorlanmaya başlayınca yavruları kedi evine götürdük anne kedi de onlar gidince sürekli kendi kendine konuşmaya başladı. Çok üzülüyorum bu durum zamanla geçer mi? bilgisi olan varsa lütfen cevap versin

21 CEVAP

bblackk

Eğer ki anne kedi yavrularından ayrıldığında bu şekilde tepki veriyorsa korkarım anne kendi hayatına son verecek kadar ileriye gidebilir. Bunuda yaşanmış bir örneğinden bildiğimi söyleyebilirim. Eğer ki imkanınız varsa yavruları derhal annesi ile kavuşturun.

esma6363

Kaç aylıkken ayırdın kedileri eyer çok küçükkennayırdıysan anne üzülür

miniko_33

İki aylıktı sütten kesilmişlerdi arkadaşlar tabi ki çok kötü bir durum bizde çok kötüyüz bugün anneyi yavrularının yanına göturmeye calisicaz

Sutunannesi

Anneyi götürebildiniz mi

Annesi en güzel şekilde bakar neden ayırdınız ki Çok zalimce bir hareket vebali büyük

miniko_33

Evet öyle ama işte anne ve babam istemiyordu anneyide götürmeye çalıştılar olmayınca yavruları götürdüler ama bir gün bile dayanamadık bizim üzüldüğümuzu görünce tekrar getirdik yavrulari