Royal Mi Proplan Mı?

paticatt

Öncelerde kedim reflex ile besleniyordu ancak sonradan reflexte tuz miktarının fazla olduğunu, tuz miktarı fazla olduğu içinde kedilerin daha çok yiyip midesinde taş oluştuğu bilgisine ulaştım. Hemen mamasını değiştirdim. Alelacele hemen Royal Canin aldim ancak emin olamadım. Royal mi Proplan mı?

2 CEVAP

kbraa55

Bildigim kadariyla royalde kitten olani daha iyi diye duydum.

Cemalchief

2 mama arasında tercih yapacaksanız her 2 mama da olabilir ama kitten mama ise kolostrum oldugu icin proplan derim. Iki mamada birbirine yakın mama bence burada kedihe birakin 2 mamaninda rc tester var, proplanimda tum petshoplarda acik hali var 100 gram alin hangisini daha cok severse