Operasyon

Susamsusi

Merhabalar. Oğlum yarin ins kisirlastirma operasyonu gecirecek. Ama veteriner öğlen ya da akşam demis ve sabahtan itibaren bisey yemesin demis. Operasyon aksam olursa cok uzun bi süre degil mi yemek yememesi yoksa normal mi. Bide su icmesinde bi sıkıntı olut mu. Eger baska onerileriniz varsa bilgilendirmenizi rica ediyorum

2 CEVAP

Susamsusi

Bilen arkadaşlar bilgilendirebilir misiniz

Sutunannesi

Yemek yememeli ve su içmemeli. Bizim operasyon sabah olmıştu ve veteriner akşam 12 den sonra yemek vermeyi kesin demişti yani yaklaşık bir 10,11 saat aç kaldı ameliyata girene kadar. 24 saat çok fazla diye düşünüyorum bence siz uyandığınıZda mamayı ve suyu kesebilirsiniz. Kusmamaları İçin öyle söyleniyor yine kusuyorlar ama mide boş olduğu İçin çok az bir kusma görülüyor narkoz etkisiyle.