Bahçedeki Yavru Kediler

stellabennett

bahçede 3 tane yavru kedi buldum 2 aylık gibi duruyorlar kuru mama verdim ama yemiyorlar pek benim evdeki kedim yetişkin o yüzden evde hep yetişkin yaş maması var yavru kedilere yetişkin yaş maması ya da ödül maması versem sorun olur mu sindirebilirler mi

2 CEVAP

KimJeongguk

Sıkıntı olmaz yaş mamalar yumuşak olduğu için gayet güzel bir iştahla yiyor her yaştan kedi. Kuru mamaya alıştırana kadar verebilirsiniz.

Emirrckr

Yaş mama da kitten veya yetişkin bencede çok farketmiyor.
Verin en azından karınları doysun.Kim bilir ne kadar açtırlar..