Kedii

Reyaura

Köpek saldırısına uğrayan kedicigin tedavisi yapildi yaraları iyileşti bacağında diş izi vardi yara kurudu ve kabugu düştü bugün iyileşen bacağında yaranın hemen altında ödem oluşmuş . ödem tehlikeli mi ? Daha önce bu durumda tedavi eden oldu mu ? Vetetinere götüremem kedi korkudan altina isiyor arka arkaya. Surekli miyavlayip agliyor. Zaten cok korkak yatagindan inmeye korkuyor daha fazla yipranmasini ve hirpalanmasini istemiyorum yeni yeni alıştı bana. Bilgisi olan arkadaşlar ozelden yada burdan yazarsaniz sevirim.

3 CEVAP

aleyn

ödem için o bölgeye 5-10 dk kadar buz uygulayabilirsiniz gunde 3-4 kez. buzu buzdolabı poşetine geçirip bi beze sarabilirsiniz ödemli bölgeye uygulayın kucağınıza alıp severken bi taraftan da buzu tutabilirsiniz.

aleyn

ne demek, sağlıkçı bi arkadaşıma sorarak yazdım, umarım iyi olur kedicik.

Reyaura

Teşekkür ederim @aleyn