Kedi Göz Kulak Bakimi

anlacar

Veterinerim görsel de gördünüz markanın spreyini aldırdı vede bana pamuk peçete vs benzeri gibi birşeye sıkıp göz ve kulak bakımı yapabilirsin dedi gözünde akma sorunu var çünkü bide kulağı da akıyordu hallettik ama bakımını aksatma dedi fakat ben göz silmek neyse bunu yapabilirim ama kulağına zarar vermekten korkuyorum bunla Alakalı tavsiyeniz varmı nasıl silerim eğitici bir video varmı

3 CEVAP

KimJeongguk

Kedilerin kulak yolları L şeklindedir kulak çubuğu falan sokmaya çalışsanız bile girmez içeriye pek. Kulak çubuğu ile temizleyecekseniz içeriye fazla sokmayın yeter zaten kedi huylanıp değişik hareketler alıyor kulağına soktuğunuzda. Makyaj pamuğuna yada herhangi bir pamuk, peçete vs. ona sıkıp kulağının görünen kısmını silebilirsiniz rahatlıkla.

anlacar

Tamamdır sağolun ben zaten kulak çubuğu kullanmıyorum kulağını silmek için pamuk gözünü silmek için belki kullanırım kulak çubuğu fakat kedi sevmiyor pek rahat durmuyor ondan umarım zarar vermeden yaparım yavaş yavaş gözünün altında bide çapak kurumuş kalmış orda çıkmıyor umarım zamanla ya çıkar yada veterinerime aldiririm

Tulay__

Gözlerini düzenli silerseniz sabah akşam gibi kurumazlar. İlk zamanlar tedirgin olunuyor ama zamanla alışırsınız.