Kedim Çişini Yapmıyor

patates1213

Normalde günde 3 çiş 1 kaka yapar uçaktan indik ortalama iki günde 1 çiş yaptı sıkışmış gibi de durmuyor ama yine de içim rahat değil sizce neden olabilir eğer gece de yapmazsa veterinere gidicez

3 CEVAP

brccskn

Bizde de öyle bir problem olmuştu.Çoğu kişi yer değişikliği,uçak stresi vs.demişti.Bende heralde öyledir deyip bekledim.Birkaç gün sonra veterinere gittiğimde mesanesinde kum oluştuğunu söylediler.İlerlemedigi için iki haftalık ilaç tedavisi ve mama değişimiyle geçti çok şükür.Veterinere başvurun.

HepsiPati

Acil veterinere gidin. Böbrekleri sıkıntılı olabilir. Geçmiş olsun.

senaau

Kesinlikle en kısa sürede veterinere gidin idrar yollarında sorun olabilir ve acil müdahale edilmezse ölümcül olabilir:( özellikle kısır kedilerde daha çok olmakla birlikte kısır olmayan kedilerde de olabiliyor.