Hiç Dışarı Çıkmayan Kedim Dışarı Çıkmak İstiyor

kedimedisever

Erkek 11 aylık kedim var kısırlaşalı oldu baya. Dışarı hiç çıkmadı. Bu aralar sürekli dış kapıya gidip çıkmak istiyor önünde bağırıp duruyor. Evde stres altında olacağı bir şey yok bi farklılık yok yani. Benim peşimden de asla ayrılmaz çok sever beni. Sadece bu aralar camdan çok bakıyor kuşları izliyor. O yüzden mı çıkmak istiyor acaba

3 CEVAP

Kokomina

Kapınıza kedi geliyorsa onun kokusu da tetikliyor olabilir kızlarım kısır ama geceleyin mahalle delikanlılarının kokusundan sabahları kapının dış duvarına yapışup kalıyorlar

aslihan_e

Hava serinleyince, özellikle rüzgar eserse daha çok çıkmak isterler. Kedilerin en sevdiği şey rüzgarda koşup ağaçlara tırmanmak.

kısırlaştırmak bi işe yaramış olmayabilir çünkü bazı sahtekarlar sahte yapıyorlar