Kısır Yavru Kediye Kısır Yetişkin Kedi Maması Verilir Mi?

mei

Merhabalar bir ay içinde kedimi kısırlaştırmayı düşünüyorum. Yavru olmasına rağmen 4 ay boyunca kısır yetişkin kedi maması yese sorun olur mu acaba? Maddi durumum yüzünden sadece açık mama alabiliyorum çünkü. Çevremde yavru kısır açık mama satan bir petshop da bulamadım :(

3 CEVAP

kediniz kaç aylık kısır mamaların yaşı yok diye biliyorum ben erkek kedimi 7 aylıkken kısırlaştırdım ve normal kısır kedi maması kullanmya başladım bir de açık mamayı kullanmamaya dikkat edin ileride daha kötü sonuçlar doğurabilir ve daha büyük masraflara girersiniz geçmiş olsun :(

IIREMMM

kısır mamasının yavru ya da yetişkin formu yok evet,12 aylığa kadar yavru sayıldıkları için kısırlaştırınca direkt bir kısır maması yiyebilir (sterilised/kısır kitten ya da sterilised adult diye bir ayrım yok yani).

mei

Herkese çok teşekkürler 🤍