Kediler İçin Mevsim Geçişlerinde Kullanılabilecek Bağışıklık Desteği

dün p it ho immun booster çıkarmış ben aldım çoçiklerime 2 li 100 er ml tanıtım fiyatıyla 500 tl yerine 210 tl dün hatta 200 dü lkfdgldfh 10 kasıma kadar göndereceklermiş isteyenler bence bi baksın tek kedisi olanlar kedili arkadaşlarıyla ortak girsin falan bayağı iyi fiyatı çünküm

2 CEVAP

Linasuna

Bende veto mune veriyorum amx pahalı her zaman kullanılmaz

her zaman vitamine boğmak zaten doğru gelmiyor ama kışa girerken ihtiyacı olan varsa diye dedim, 100 liraya malt macun bile kalmadı ya da herhangi bir şey için takviye macun kalmadı. h burada da bayağı indirim var bugün vetexpertlerde ben sadece babamın kartıyla taşıma çantası alabildim dklgkdşfh