Kedim Sarı Kusuyor. Yardımm?

dmtSurpriz

Kedim dün ve bugün sarı ve sıvı bi sekilde kustu. Basından gecen bilgisi olan var mı veterinere götürücez ama takip edin hareketlerini dedi. Herhangi bi istahsızlık ve halsizlik yok gün icinde de yeteri kadar enerjik sorun ney anlamıyorum cokta endiseliyim insallah kötü bi sey yoktur

4 CEVAP

Catsusam

Yaşı 5 ve daha büyükse veterinerde kan testi yaptırabilirsiniz. Biz bilemedik böbrekte rahatsızlık oldu, son anda fark ettik. Koruyucu hekimlik önemli.

hal ve hareketlerinden pek bir şey anlaşılmıyor gibi tahlil yapılması daha iyi olacaktır hastalığın başlangıcı da olabilir

sarı kusmasının sebebi safra diye biliyorum ama o da aç kaldığı için oluyordu sanırım hareketlerini takip etmenizi veteriner mi söyledi

dmtSurpriz

Evet veteriner söyledi ama getirin bi muayene edelimde dedi. İstahı yerinde enerjikte aynı zamanda, maltta kullanıyoruz ama sorun ney anlamadık ciddi bi durum olsa ters giden bi durum daha farketmis olmaz mıyız ? Ne bilim halsizlik dıskıda kan yada ishal hic bi sey yok insallah ciddi bi durum degildir😔