Kedim Günün Belirli Saatlerinde Aksırıyor

dogukangz

British shorthair lynx point kediye sahibim. Kedim 3 aylık günü belirli saatlerinde 2 veya 3 defa aksırıyor. Yemesinde ve su içmesinde bir problem yok enerjisi falan gayet yerinde hatta günün belirli saatlerinde hızına yetişemiyoruz neden olabilir?

2 CEVAP

ev ya da dışarıdan eve giren tozlar, kullanılan deterjanlar yumuşatıcılar deodorant ve parfümler kedilerde alerji yapar, kedinize mümkün olduğunca kimyasaldan uzak bir ev sunmanız gerek