İki Kedi Ve İç Dış Parazit

iki kedisi olanlar ense damlası sürdükten sonra kaç saat ayrı tutuyorsunuz? hekim 24 saat dedi de çok gibi geldi dişi kedime sürünce erkek moron olduğundan temizlemişti geçen birkaç saat sonra :( şimdi kendisine sürdüm dişi onu temizlemez de aynı güne denk getirmeye çalışacağım bir dahaki sefere. ama siz kaç saat ayrı tutuyorsunuz hekiminiz ne diyor ? genellikle broadline fakirsem advantage multi alıyorum bu arada fark ediyorsa.

3 CEVAP

Dann

Bir kaç şaat sonra etkinliğini kaybediyor 24 saat biraz abartı olmuş ,

Emirrckr

6 saat yeterli bence.
Biz hiç ayırmıyoruz çünkü öyle birbirini yalama durumu falan olmuyor pek.
Ama eğer evden çıkacaksak her ihtimale karşı büyük kızımı ayrı odaya alıp kapatıyorum.
O biraz daha anlayışlı çünkü :))
Diğeri kapalı durmayı sevmez.

öyle mi eski okuduğum şehirdeki hekimimize de bir danışayım o zaman en kötü gece sürer ayrı odalara alır uyanınca bir araya getiririm teşekkür ederim.