Kuru Mama İle Et Suyu Karıştırılıp Verilir Mi?

Mariana

Et suyu ile kuru mama (etli) karıştırıp versem sorun olur mu?

5 CEVAP

halemscatss

herhangi bir soRUN olmaz kedinin sağlığını bozmaz ama az vermeye özen göstermelisiniz...

yasement

Sorun olmaz ama yiyemedigi kadarini atmak gerek bekledikce bakteri ureyebiliyormus

xCat

Hiçbir sıkıntı olmaz. Et suyunu kaynar bir şekilde bir kaba boşaltmanı, ardından mamaları et suyunun görünmeyeceği kadar koymanı tavsiye ederim. Sonrasında bir kapakla kapatıp, kendi buharında mamaların dahada yumuşamasını sağlarsın. Hayvanında afiyetle yer. Ama yiyebileceği kadar yapmanı öneririm bakteriler üreyebilir

xCat

Hiçbir sıkıntı olmaz. Et suyunu kaynar bir şekilde bir kaba boşaltmanı, ardından mamaları et suyunun görünmeyeceği kadar koymanı tavsiye ederim. Sonrasında bir kapakla kapatıp, kendi buharında mamaların dahada yumuşamasını sağlarsın. Hayvanında afiyetle yer. Ama yiyebileceği kadar yapmanı öneririm bakteriler üreyebilir

xCat

Hiçbir sıkıntı olmaz. Et suyunu kaynar bir şekilde bir kaba boşaltmanı, ardından mamaları et suyunun görünmeyeceği kadar koymanı tavsiye ederim. Sonrasında bir kapakla kapatıp, kendi buharında mamaların dahada yumuşamasını sağlarsın. Hayvanında afiyetle yer. Ama yiyebileceği kadar yapmanı öneririm bakteriler üreyebilir