Ic Ve Dis Parazit İlaci Sonrasi Acil Yardim

Lunaatls

Merhaba arkadaslar 2 yas kedimiz icin fibroes dis parazit ve caniverm ic parazit hapi verdik bugun aksam uzeri saatlerinde Suan kedimiz asiri derecede halsiz gözlerini kisiyor ve yurumesi bile degisti . Budurum basina gelen varmidir

4 CEVAP

aslihan_e

Bu hiç normal değil, böyle bir durumda acil veterinere götürmelisiniz. Kim derse ki normal, hayır yanılıyor. Bu şekilde hayvanın karaciğeri hasar alır.

tengrist

Uzun bir süre sonra ya da ilk defa yaptırıyorsanız iç parazit zehirlenmesi de yaşıyor olabilir.

Linasuna

Ertesi gün enerjisi yerindeyse bir şey yok devam ediyor ise vete danışın aynı anda neden verdiler dış paraziti bende 5 aylı kedime yaptım ertesi gün iç parazit hapını verdim ama halsizlik çok olmadı sadece dış parazitin olduğu yerden rahatsız oldu bir kaç saat o kadar

Minminik

benim kedimde halsizleşiyor uyku moduna girip ağırlaşıyor ve gözleri kızarıyor vete sorduğumda normal dedi.