Kedi Mamasına Geçiş

Esrakaya12

Kedilerim yeni proplan kullanıyor 1 ay oldu ama hills, nd ya da royal canine geçiş yaptırıcam sorun olur mu ?

4 CEVAP

_aleykmsl_

1 hafta içerisinde alışıyorlar zaten öncesinde bizde pro plan kullanıyorduk şuan ND kullanıyoruz ve memnunuz eski ve yeni mamayı ölçülü şekilde karıştırıp verin sonrasında zaten alışıp yeni mamaya tamamen geçersiniz

Heracannn

Yok sorun olmaz alıştıra alıştıra verin

grsaras

Önceki mamasıyla karıştırarak verin.İlk gün yeni mamadan çok az koyun, her gün yeni mamayı daha da arttırın en sonunda sadece yeni mamayı verin.

Emirrckr

Önceki mamayla karıştırıp rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.
İlk gün %75 önceki %25 yeni şekilde,
İkinci gün %50 %50,
Sonraki günlerde de yeni mamayı arttırarak devam edin ve en sonunda tamamen yeni mamaya geçin.