3 Aylık Kedim Dışkıladıktan Sonra Anüsünde Böyle Akışkan Bir Mukus Kalıyor Ve Bugün Kanı Fark Ettik

elfelyaf

Fotoğraf için üzgünüm öncelikle. Yavru kedimiz 3,5 aylık dışkısı katı bazen açık kahverengi bazen koyu kahverengi oluyor. Dışkısını yaptıktan sonra kendini temizlemediği için genelde biz ıslak pamuk ile temizliyoruz. Günde genelde 2 kere dışkısını yapıyor. Bugüne kadar poposunda sık sık mukus kaldığını gözlemledik ama az önce kanlı olduğunu gördük. Yarın veterinere danışacağım ama önce size sormak istedim yarına kadar duramadım. Lütfen yardımcı olur musunuz neden olmuş olabilir bu?

3 CEVAP

Arjinn

Anal kese iltihabı olabilir. Uzun süre tedavi edilmeyince kronikleşiyor. Benim kedimde akıntı,poposunu yere sürtme gibi hiçbir belirti yoktu kısırlaştırırken fark etti hekim. 5 gün antibiyotik iğne yapıldı ve geçti. Siz de ihmal etmeyin lütfen geçmiş olsunn.

Linasuna

Benim kedimde 2 ay böyleydi ilk vet anlamadı ikinci vet bağırsak yangısı dedi 3.vet Allah'a şükür dışkı testi yaptı parazit dedi tevadine başladık parazit ilacı ve antibiyotik şurup kullanıyoruz aynı zamanda sindirim sistemi ve damar çatlatkarına iyi gelen macun verdi mutlaka dışkı testi yaptırın kan bazen oluyordu bazen olmuyordu bu arada düzenli iç dış parazit yaptırıyorduk ama atamadığı parazitler oluyormuş kedilerin zaman zaman

Superisi814

Acilen veteriner hekime ulaşmanız gerekmektedir.
Geçmiş olsun..