Merhaba! :)

Herkese merhaba. Burada yeniyim. Aşırı derecede hayvansever biriyim. Fakat maalesef hiç hayvanım yok. Sokaktaki kedileri ara sıra beslerim. Bu siteyi sevdim. Bu arada birde birşey soracağım; Neredeyse hergün gördüğüm bir kedi var fakat ona pireli filan diyorlarmış ben onu çok okşadım fakat hiç kaşınmadım. Acaba gerçekten pireli midir?

4 CEVAP

Elifoo

Hosgeldiniz :) hayvanlarin piresi insanlarda barinamiyor bizim vucut sicakligimiz onlar icin yeterli degil o yuzden eger gecse bile maksimum 1 gun durup ölüyorlar. İciniz rahat bir sekilde mincirabilirsiniz. Sadece ic dis parazit uygulamalari olmadigi icin agziniza burnunuza cok yakin tutmamaya calisin :)

Çok teşekkürler, artık içim rahat :))

septikbaykus

benim yavruları sahiplendiriyim :)

Nerdeee!.. Annem izin vermez maalesef. ;)