İç Dış Parazit Ücreti

kimyonesra

Merhaba arkadaşlar. Bulunduğunuz şehirlerde iç dış paraziti ücreti nedir ben 2 gün önce 300 tlye yaptırdım. Evde kendim uygulamam mümkün mü acaba? Bilen lütfen yardımcı olabilir mi?

15 CEVAP

senaau

300 TL gayet uygun yaptirmissiniz şuan. Yılbaşından önce 350 ye yaptirmistim şuan 450. İstanbul

Minminik

@keton ilaca göre değişiyor benim dış parazitim orta segment ilaç, en iyisini daha pahalıysı 100 tl kadar. o yüzden ilaca görede değişiyor, sokaktaklere mecburen alt sınıf alıyorum o yüzden fiyatlar değişken.
caniverm ile tenizol aynı parada değil

Ketonmanya

Günaydınlar.

Cevapları okuyunca İzmir'de 650 TL veren tek enayi benmişim gibi hissettim. :) Ama şu an burada güncel aşı ve iç-dış parazit tarifesi bu. Bazı hekimler ellerinde tarife değişikliği öncesinden kalan ilaçları kullanıyorlarsa tarifenin altına düşüyor olabilirler.

Bol patili günler dilerim. :)

kimyonesra

Burdurda yaşıyorum fiyat o yüzden farklı sanırım.. sizlerin fiyatlarını görünce iyice şok oldum umarım artık daha fazla artmaz çok üzülüyorum :(

Minminik

caniverm daha iyi

alıntıdır;

1-BROADLİNE DAMLA 1 aylık periyodlarda tekrarlanmalı, İç Parazit olarak kapsamı ;
Yuvarlak Kurtlar,Tenyalar,Kancalı Kurt,Kalp Kurdu,Akciğer Kurdu Dış Parazit PİRE KENE,KULAK MİTELARI
2-ADVANTAGE MULTI DAMLA 1 aylık periyodlarda tekrarlanmalı, İç Parazit olarak kapsamı ;Yuvarlak Kurtlar,,Kancalı Kurt,Kalp Kurdu, Dış Parazit PİRE KULAK MİTELARI
3-5TRONGHOLD DAMLA 1-2 aylık periyodlarda tekrarlanmalı, İç Parazit olarak kapsamı Yuvarlak Kurtlar,Kancalı Kurt,Kalp Kurdu Dış Parazit PİRE KULAK MİTELARI
4-PROFENDER DAMLA 3 aylık periyodlarda tekrarlanmalı, İç Parazit olarak kapsamı Yuvarlak Kurtlar,Tenyalar,Kancalı Kurt,,Akciğer Kurdu Dış parazit koruması yok
5-CANİVE RM TABLET 2 aylık periyodlarda tekrarlanmalı,İç Parazit olarak kapsamı Yuvarlak Kurtlar,Tenyalar,Kancalı Kurt Dış parazit koruması yok

HaydutveNazli

450 ydi galiba istanbul

MarsMaya

İzmir 500 :(

Minminik

3 hafta önce istanbul 500 verdim iç ve dış

Yasij

markasına göre değişir arkadaşlar.mesela broadline 500 iken bravecto 750, stronghold 600 gibi rakamlar oluyor

Yukiluka

@Minminik tenizol ve caniverm arasında hangisi daha iyi acaba?

giizeeem

Ben çanakkalede veterinerden bir adet iç parazit hapı ve dış parazit damlasını 100 liraya aldım. evde kendim uyguladım gayet basit uygulanıyor. İç parazit hapının markası endopet fakat dışı hatırlayamadım. Fakat veteriner tanıdıktı asıl fiyatı öyle mi emin değilim.

salihaondag8

Bende bir ay önce Konya'da muayene ve aşı veteriner tanıdığı ve sürekli gittiğim için indirim yaptı ve 400 lira aldı normalde 500 lira muayene ile birlikte galiba aşı ve muayene 400 liraya yaptırdım şimdi ne kadar oldu hiç haberim yok gerçekten pahalı arkadaşlar Allah yardımcımız olsun bende 3 ayda bir yaptiriyorum kedim evde olduğu için 🤗

salihaondag8

Sizler kaç ayda bir iç dış parazit yaptiriyorsubuz en az kaç ayda bir yaptirmak gerek

senaau

Bu arada yeni bir yorum yazayim İstanbul'da 450 ye advantage yaptırıyorum. Yani iyi bir marka. 350 ye yapılan aşılar da var onlar daha etkisiz olanlar sanırım ve daha pahalısı da oluyor 550 ye yapılan vs

Catsusam

Broadline 500 İzmir. Ama esas fiyatı 700 olmuş.