N&D'nin Hangi Cesidini Tavsiye Edersiniz?

Miniminimini

Arkadaslar kedime 8 aydir Nd tavuklu kullaniyorum. Yetiskin kedi mamasina gecegim, kuzu etli mi baliklisini mi tavsiye edersiniz ? Kullananlardan degerli yorumlarinu bekliyorum :)

10 CEVAP

aleyn

kuzulu balıklı genelde memnun kaldım kullandıklarımdan, bi sorunla karşılaşmadım ama balkabak serisi hakkında çok iyi yorumlar duydum henüz kullanmasam da onlara bi bakabilirsiniz.

kedianasi

Balkabaklı olanları çok sevmişti

kedisever-34

1,5 senedir narlı tavuklu kısır kedi maması yiyor :) Memnunuzu tamamen tahılsız yeşil yaprak olanından almanızı tavsiye ederim

Breda

Kuzu etli az tahili olan mamasini yavru mamasini ac kalmamak ocin yiyen kizim severek yiyor.. Sonradan gelen yavru kedimiz de yavru kedi mamalarini yemiyor gidip buyugun mamasini yiyor.. Kuzulu güzel demekki dedim bende bu durumda..

Miniminimini

Bilgilendirdiginiz icin tesekkurler, bende onu almayi dusunuyorum.

Miniminimini

O halde Balkabaklı Ringa Balıklı ve Portakallı Tahılsız olaninda karar kildim:)

Berkaycihan

Tahılsız olanı kedileri yeterince besleyemediği ve zayıflattığı konusunda bir çok arkadaş görüş bildirdi.

Miniminimini

Tahilsiz mamalarin daha iyi oldugunu duymustum, hatta tahilin kedi vucudu icin faydali birsey olmadigini.

kedisever-34

zoolog bir arkadaşım güzelce anlatıp beni ikna etmişti kedilerin diyetinde tahıl denen bir şey yok :)

Miniminimini

Evet haklisiniz, hatta vucutlarina zarari var diye biliyorum.