Kedi Kaç Aylık Alınmalı

suercn

Anket

aylık değil
(0 oy)
günlük
(0 oy)
fark etmez
(0 oy)
hiçbiri
(4 oy)
aşağıya yazarım ben
(6 oy)
Toplam (10 oy)

Kaç aylık alırsam kuşlarla anlaşır?

18 CEVAP

Bugday

Ben 2,5 aylıkken aldım tamda sütten kesilmişti ilk 2 gün dışında asla sorun yaşamadım

Veranifer

2-3 aylikken en erken ama bana sorarsaniz buyuk kedi sahiplenmek daha mantikli bu benim dusuncem ama yavru kediler cok enerji sahibi oluyorlar ve adi ustune yavru olduklarindan daha kirilgan oluyorlar bu sebepten herkes ilk kedi icin yavru onerse de benim tavsiyem buyuk kedi benim ilk kedim 4 yasinda tripod bir candı ve benim hayatimdi diyebilirim tekrar soyluyorum bu benim dusuncem ama yavru kediler kucuk tatlis sirin olduklari icin sahiplendirilmeleri yetiskin ve yasli kedilere gore daha kolay eger imkaniniz varsa arkadaslar yasli kedileri engelli kedileri sahiplenin her zaman bunu soylerim ama sokaktan herhangi bir kedi sahiplenmek binlerce kere takdir edilmesi gerekilen bi olaydir buyuk kucuk fark etmez satin almayin yeter

Zynpkck

Ben kedimi aldığımda 10 haftalıktı en önemlisi hayırı öğretmek benimde kuşlarım var ilk başlarda kafesin başında uyurdu ben hayırla ve suyla öğrettim şimdi yüzlerine bile bakmıyo yavru kediler yaramaz olur burda önemli olan şey sabır ve hayırı öğretebilmek bence ve kediyi 2 aylıktan aşağı almayın :)