Kedim Kabız

munevver_leo

Merhaba arkadaşlar, kedimi bugün veterinere götürdüm kan tahlili ve röntgen çekildi. Bağışıklığı düşükmüş ve bağırsakları kaka doluymuş.İştahsız olmasının sebebi de kakasıymış. İki gün gastro yaş mama vermememi söyledi ve iki tane ilaç verdi. İki gün içinde bütün dışkıyı boşalttı. Veteriner bir tanıdığıma sorduğumda lavman yapılması daha iyi olurdu dedi şu an çok kafam karışık ve daha da panikledim. Bilgisi olan lütfen yardımcı olabilir mi? Bu iki ilaç verildi arkadaşlar.

2 CEVAP

Esrakaya12

Yani lavman iyidir ama bazen ilaçla da atılabiliyor Mesela Duphalac Benim kedim kabızdı veterinere sordum ve bunu verdim bir sıkıntı olmadı kakası da yumuşayarak çıktı lavman kediye stres yapabilir

munevver_leo

@Esrakaya12 yorumunuz için çok teşekkür ederim. Dışkının hepsini çıkaramadı maalesef bugün tekrar veterineri arayacağım umarım daha etkili bir şey verir :(( Üç gün içinde bütün dışkı çıkar dedi 4.güne girdik.