Köpeğime Refleks Mama Kullanıyorum Kalitesi Nasıl Acaba Daha İyi Bir Marka Önerir Misiniz

Zbyde

Barınaktan sahiplendihim can dostuma mama markası onermenizi rica ediyorum şu anda refleks kullanıyorum kalitesi nasildir bilemiyorum

3 CEVAP

Realbadvroken

İyi bir marka değil en fazlasokak hayvanlarını beslemek için alınan alt segment bir mama

Realbadvroken

Veteriner masrafı az olsun , ömrü uzun olsun diyorsun daha kaliteli bir mamaya geçmenizi tavsiye ederim

Realbadvroken

Diyorsanız*