Göbek Kısmından Üreme Organına Kadar Tüyleri Yapış Yapış

Minam

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. 7 ay önce görme engelli 3 numara erkek bir terrier evladım oldu. Sokaklarda yaşarken bulunmuş. Ben sahiplendim. Önce proplan somonlu yiyordu çok kaşınmaya başladı veterinere götürdüm alerjik dedi, kuzu etliye geçtim durum yine aynı. Ve o kadar tuhaf bişey ki göbek kısmındaki yani tam penisine denk gelen bölgedeki tüyler sanki birbirine yapışmış, kurumuş ve sertleşmiş tüyler. Hiç elletmiyor hırlıyor. En son iğne olmuştu, daha 1 sene bişey yapamayız dedi ver mama değiştirip gözlemliyceksin dedi. Yani tamam bazen tavuk kemiği yiyor gezerken ben görmeden, alerji olsa tamam kırmızı döküntü olur kaşınır, bu cinsel organına yakın bölgedeki tüyler neden yapışmış kurumuş, ne olur bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?

4 CEVAP

Minam

Arkadaşlar yok mu bilgisi olan biri?

tengrist

güncel

aslihan_e

İdrar bulaşmadığına emin misiniz?

Minam

İdrar olsa temizlemeye çalıştığımda hırlar mı ki? Köpek bakımı konusunda çok bilgi sahibi değilim. Sanki ellememi istemiyor kızıyor, zaten gözleri de görmediği için sanırım güven sorunu da var. Bir de bugün farkettim ensesine de ve kulak üstünde de kırmızılıklar var. Götürdüğüm veterinerler de tam anlamadı sanırım alerji dedi ne yapacağımı şaşırdım