Kısır Kedilerinize Kullandığınız Mamalar (Kabızlık Yapmayan)

teddybal

Selam, kısır kedilerinize uzun zamandır kullandığınız, dönüşüme aldığınız mamalar nelerdir? Kabızlığa yatkın bir kedim var (proplan ile baya sıkıntılı bir kabızlık yaşamıştık) Düşük tahıllı Nd kısır mama'dan memnunum ama alternatif başka ne olabilir arıyorum, tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.

5 CEVAP

Okan3439

Proplan bende kullandım kabızlık ve dışkıda kötü koku problemleri yaşadım ayrıca kedim neredeyse hiç su tüketmiyordu başka mamalarda denedim tabi ama bize en iyi gelen mama virbac oldu dışkı kıvamı iyi koku az ve su tüketimi çok arttı zaten mamanın vaatlerinden biride bu su tüketimini arttırdığı tavsiye ederim

Okan3439

Somonluyu alıyorum ben en büyük boyu 7kg

Cennet29

Sanabelle markasına da şans verebilirsiniz

teddybal

@okan 3439 virbac aklıma gelmemişti teşekkür ederim, en büyük boyunu kaç kg olarak alıyorsunuz acaba, çok kedim var da?

teddybal

@okan3439 bir de neutered&entire olan somonluyu mu yoksa sadece neutered olanı mı kullanıyorsunuz?